Gold Teknoloji Marketleri İzmirde

Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2011 - Kategori: Alışveriş Kulübü

Gold Bornova Mağazasını Açıyor

Teknoloji tutkunlarının vazgeçilmez adresi GOLD, 3 Mart Cumartesi İzmir Bornova mağazasını açıyor. Açılışa özel yüzlerce üründe %60’a varan indirimler uygulanacak.

Yeni mağazasını Ankara Anatolium’da açan Gold, açılışlarda 25.000 kişiyle buluştu. 3 Mart’ta açacağı İzmir Bornova mağaza ile mağaza sayısını 31’e çıkaracak Gold Teknoloji Marketleri, bu mağazalarla Türkiye’nin 20 ilinde olacak.

Televizyondan, cep telefonuna, profesyonel fotoğraf makinesinden MP3 çalara, küçük ev aletlerinden oyun CD’lerine kadar geniş ürün çeşidine sahip GOLD Teknoloji Marketleri ile ilgili kampanyaları www.gold.com.tr adresinden de takip etmek mümkün.

Gold Bilgisayar İzmir’de Sahne Alıyor.

Elektronik market olarak Gold firmasına alışık olmayan İzmir’liler 1 Hazirandan sonra Gold ile tanışıyor. 41 İL 63 MAĞAZA ile Türkiye pazarında boy gösteren Gold Elektronik artık İzmir’de. İzmir Balçova mevki elektronik marketlerin üs olarak belirlediği mekan olsa da Gold Balçova tercih etmeyeşiyle farkını ortaya koyuyor. Gold Teknoloji Marketi 1 Haziranda Bornova Kipada mağzasını açıyor.

Açılışa özel indirimler sunmayı hedefleyen firma bekleizmir.com web sitesiyle kampanya başlatmış durumda. Kampanya katılımı ise çok basit. bekleizmir.com adresine girip formu dolduruyorsunuz ve Açılışa özel indirimler ve bildirimler size geliyor.Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yap