Yalçın Topçu Neden İstifa Etti

Eklenme Tarihi: 12 Haziran 2011 - Kategori: Siyaset

Yalçın Topçu İstifa Etti

Neredesin Büyük Reis Muhsin YAZICIOĞLU, yoldaşın da bıraktı Büyük Birlik Partisi’ ni…

Yalçın Topçu bu seçimlerde milletvekili çıkaramazlarsa istifa edeceğini açıklamıştı ve dediğini yaptı. Yalçın Topçu Büyük Birlik Partisi Genel Başkanlığından Seçimlerin belirlenmesinden ve açıklanmasından hemen sonra istifa etti. Gerçi Büyük Birlik Partisi bu seçimlerde eski seçimlere nazaran iyi oylar almayı başarmıştır bana kalırsa.

Eğer Büyük Birlik Partisi’ nin Gerçek Lideri Muhsin Yazıcığlu şu an hayatta olsaydı. Türkiye için Devlet Bahçeli gibi gereksiz adamların yerine böyle gerçek adamlar milletvekili olarak bizi temsil ediyor olacaktı ve belkide bundan sonra ki seçimlerde başbakanımız Muhsin Yazıcıoğlu olacaktı. Kendisinin mekanı cennet olsun. Yalçın Topçu’ ya da hayatında başarılar diliyor BBP’ nin iyi bir Genel Başkan ile yola devam etmesini temenni ediyorum.

Gerekçe Olarak Sivas’ ta Bile Oy Potansiyelinin Düşmesi

Daha önce Büyük Birlik Partisi’nin oy potansiyelinin en yüksek olduğu Sivas ilimizde de partinin oylarının bugün yapılan genel seçimlerde düşmesi ve Büyük Birlik Partisi’nin beklediği oy oranının gerisinde kalması Genel Başkan Yalçın Topçu’nun istifa etmesine neden oldu.

Helallik İstedi

İstifa konuşmasında tüm müslüman halkımızdan helallik isteyen Yalçın Topçu yine iyilikperver yönünü gösterdi. Bizim hakkımız helal olsun kendisi de bizlere hakkını helal etsin..Etiketler: , , , , , , , , ,

1 Yorum Yapılmış “Yalçın Topçu Neden İstifa Etti” Konusu için..

  1. orhan yildirim diyor ki:

    sevgili topcunun muhsin baskanin emanetini gecici olarak aldi hic aklimizin ucuna gelmezdi biz sivaslilar olarak onu en az muhsin baskankadar sevdik lutfen emanetine sahip cik saygilar

Yorum Yap